Movies
Ratings
180
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0