Movies
Ratings
161
Secret ReunionRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 3.0
HulkRated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0