Titles you rated
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0