Movies
Ratings
167
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0- Black GospelRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 3.5
The Prince & MeRated ★ 5.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 4.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0