Series
Ratings
43
Sweet 18Rated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 5.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.5- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Be ArrogantRated ★ 5.0