Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Family TiesRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
ElioRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MantisRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5