Titles you rated
The StudioRated ★ 4.0
The PaperRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.0
My Husband's WomanRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- Haneuljae's MurderRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.0
Gen V Season 2Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0