Titles you rated
World War ZRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0