Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0