Titles you rated
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 5.0
Who Rules The WorldRated ★ 5.0
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 5.0
The Long BalladRated ★ 5.0
The Rise of PhoenixesRated ★ 5.0
Are You The OneRated ★ 5.0
Fire Force Season 2Rated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 5.0
- Tensei shitara Slime Datta Ken: Coleus no YumeRated ★ 4.5
Ace of the DiamondRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Fire ForceRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0