Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
A Whisker AwayRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
Our SeasonRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 5.0
The ChildeRated ★ 2.5