Series
Ratings
107
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 2.5
Gokusen Special 3Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 2.5- Invisible ManRated ★ 4.0
RunningRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Full House Take 2Rated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5