Titles you rated
A River Runs Through ItRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.0
MustangRated ★ 5.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
WadjdaRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Doggy PooRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 1.0