Series
Ratings
194
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
StartupRated ★ 5.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Record of YouthRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0