Movies
Ratings
216
Intimate StrangersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
He Was CoolRated ★ 2.0