Movies
Ratings
26
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0