Series
Ratings
120
See You in My 19th LifeRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0