Titles you rated
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0