Movies
Ratings
477
Robot DreamsRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Hill of SecretsRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Quiet GirlRated ★ 4.0
GagarineRated ★ 3.5
C'mon C'monRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0