Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Dumb MoneyRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Hunter KillerRated ★ 4.0