Movies
Ratings
466
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 1.0
Knight and DayRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 1.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0