Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 3.0
The Murky StreamRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- History of ScruffinessRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0