Movies
Ratings
31
HulkRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0