Movies
Ratings
424
WhiplashRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 1.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5