Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Captain AmericaRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
UltravioletRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
Public EnemiesRated ★ 3.5
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 3.5
Cowboys & AliensRated ★ 4.0
The CollectionRated ★ 3.5