Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0- D-WarRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0