Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
GloveRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 5.0