Movies
Ratings
152
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The TuxedoRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0