Titles you rated
The MechanicRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.5
AttractionRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0