Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5