Titles you rated
The Longest YardRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
CasanovaRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Spy GameRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0