Series
Ratings
293
WayneRated ★ 2.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 1.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 2.0
ChobitsRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
Astro BoyRated ★ 0.5
My Love By My SideRated ★ 1.0- 레카Rated ★ 0.5
- Mongsil EonniRated ★ 2.0
The 101st ProposalRated ★ 0.5- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 0.5