Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 3.5
The Naked GunRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0
Batteries Not IncludedRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Lord of the FliesRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
Dark CityRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
ShaftRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5