Titles you rated
One Missed CallRated ★ 2.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 2.0
The EyeRated ★ 2.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 4.0
CadaverRated ★ 3.0
YogaRated ★ 2.0
Hostel: Part IIRated ★ 5.0
My Bloody ValentineRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
The GrudgeRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 3.0
APT.Rated ★ 3.0
Shadows in the PalaceRated ★ 2.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 5.0
The CaveRated ★ 2.0
The Descent: Part 2Rated ★ 3.0
4th Period MysteryRated ★ 1.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.0
AloneRated ★ 2.0
Eight Legged FreaksRated ★ 1.0