Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 2.5
Finding ForresterRated ★ 2.0
We Were SoldiersRated ★ 2.0
The MexicanRated ★ 2.0
The Boondock SaintsRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 2.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Tai-Chi MasterRated ★ 3.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Happy Funeral DirectorRated ★ 3.0
Another Cinderella StoryRated ★ 2.0
Green FishRated ★ 3.0