Titles you rated
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
BlindRated ★ 2.0
TakenRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0