Titles you rated
BrainRated ★ 4.0
Cruel LoveRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
SnowmanRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 4.0- Namnyangteukseon 8 BujakRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 3.5- IslandRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
MRated ★ 4.0- Angel's KissRated ★ 4.0
- ModelRated ★ 3.5