Titles you rated
Don't BreatheRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5