Series
Ratings
58
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
On AirRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- IslandRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0