Series
Ratings
48
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5