Movies
Ratings
116
DownsizingRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
What Happens in VegasRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0