Movies
Ratings
126
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 5.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
A Wonderful MomentRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0