Titles you rated
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0