Movies
Ratings
355
ExitRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
Our SeasonRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 5.0
Good DealRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5