Movies
Ratings
140
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
OrphanRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0