Titles you rated
A Bug's LifeRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0