Movies
Ratings
505
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5
The Lost CityRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The ClosetRated ★ 1.0
The OthersRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
PearlRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0