Titles you rated
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
TomorrowRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5