Titles you rated
DrumlineRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.5