Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0